Indrek Ehaste tantsukursusedAVALEHT.htmlshapeimage_1_link_0
 
 

Kursus algajatele

Seltskonnatantsu algkursus on mõeldud neile, kes pole varem tantsimist õppinud, oodatud on päris algajad tantsuhuvilised. Kursuse jooksul omandatakse esmased oskused tantsupõrandal toimetulekuks.

Algkursusel õpitakse tantse: aeglane valss, viini valss, tango, foxtrot, rock'n roll/(jive), samba, cha cha cha, rumba.
Harrastustantsijate grupp

Harrastustantsijate grupp on loodud eesmärgiga pakkuda regulaarset õppimis- ja tantsimisvõimalust edasijõudnud tantsupaaridele. Grupiga on oodatud liituma täiskasvanud ja noored alates gümnaasiumi klassidest. Grupiga saab liituda aastaringselt, tingimuseks on läbitud seltskonnatantsu algõpetuse programm. Õpitakse tantse: aeglane valss, viini valss, tango, foxtrot/quickstep, jive, samba, cha cha cha, rumba, bachata, salsa.
Jätkukursus (algajatele)

Tavaliselt vajab algkursusel omandatud tantsuoskus n.ö. kinnistamist. Jätkukursusel on rõhuasetus peamiselt algkursusel õpitu kordamisel ja läbitantsimisel, vähem uute sammude juurdeõppimisel. Sellel kursusel soovitame osaleda tantsupaaridel, kes soovivad oma tantsuoskusele kindlustunnet juurde saada ning plaanivad tulevikus liituda harrastustantsijate grupiga.
Kursus pidulistele

Efektiivseks ja kiireks õppimiseks oleme koostanud lihtsa kursuse nelja populaarse seltskonnatantsu põhiliikumise omandamiseks. Kursus sobib imehästi algajatele, noorpaaridele avatantsu õppimiseks, samuti pulmakülalistele tantsuoskuse täiendamiseks ja kõikidele teistele kes end tantsupõrandal kindlalt tunda soovivad.

Kursuse kestvus on 4 x 60 minutit, õpitakse tantse: aeglane valss, ruutrumba, foxtrot ja viini valss.
Eratunnid

Eratunnis tegeleb tantsuõpetaja ühe (või kahe) tantsupaariga. Selline õppemeetod on hästi efektiivne ja sobib neile kes soovivad kiirelt omandada oskusi mõne üksiku tantsu tantsimiseks. Eratunnid näiteks tango, valsi, bachata, salsa, brasiilia zouki, bossanova, merenque või mõne teise tantsu õppimiseks. Populaarsed on eratunnid noorpaaride hulgas, enim soovitakse õppida pulmavalssi.

 

Kursuste tutvustus


 

Head tantsuoskust on võimalik õppida!

Õpetame paaristantse, mida tantsitakse tantsuõhtutel, ballidel, sünnipäevadel, pidulikel koosviibimistel. Kutsu kallim kaasa ja tule kursusele või eratundi tantsimist õppima.

© 2020 Indrek Ehaste info@tantsukursused.ee www.tantsukursused.ee